Posted in Music Update

Music Update: 2NE1, Noah Cyrus ft. Labrinth and more…

Hej!

I still can not believe that two days ago I was in England. I thought this short vacation on the island will give me a lot of energy to work. So it was like that, but only for the first few hours. Today, I want to hide under a warm blanket and cry a little. Changes! I need changes!

Aż nie mogę uwierzyć, że jeszcze dwa dni temu byłam w Anglii. Myślałam, że te moje krótkie wakacje na wyspie dadzą mi dużo energii do pracy. Tak też było, ale tylko przez pierwsze godziny w pracy. Dzisiaj natomiast mam ochotę schować się pod ciepłą kołderką i troszkę popłakać. Zmiany! Potrzebuje zmiany!

Now, the end of crying. I invite you to new songs from the Playlist. / A teraz koniec płaczu i zapraszam na nowości z Playlisty.

 

Please remember, you can always submit your new songs in the comments section, which could appear in the next entries. / Zawsze możecie również podać w komentarzach swoje propozycję, które mogą pojawić się w następnych wpisach.

If you want to listen to whole Playlist please click HERE or press play button below / Jeśli chcecie posłuchać całej Playlisty zapraszam TUTAJ albo wystarczy włączyć play poniżej.

Enjoy!

 

 

<<< Let`s Stay Positive Together >>>

– D.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s