Posted in Music Update

April Music Update – part 3

Hej Hej!

Big “hello” after the weekend. I wanted to write something clever today, but at this point, I have a total emptiness in my head, so I will just mention that I’m very happy to have people around me who make me smile a lot and make my life to enjoy with pleasure. It is very interesting how people who were total strangers to you, suddenly appear in your life and change a lot of things around you.

Witam Was po weekendzie. Chciałam napisać coś mądrego, ale w tym momencie mam totalną pustkę w głowie, więc napiszę, że bardzo się cieszę, że mam w swoim otoczeniu ludzi, którzy sprawiają, że o wiele częściej się uśmiecham i korzystam ze swojego życia z przyjemnością. To jest bardzo ciekawe, jak ludzie, którzy byli totalnie dla Was obcy raptem pojawiają się w Twoim życiu i na około Ciebie zmienia się wiele rzeczy.

 

Post is dedicated to all the good souls that surround around me 🙂 Thank you all!  / Post dedykuje wszystkim dobrym duszom, które mnie otaczają 🙂 Dziekuje Wam wszystkim!

 

And after this interesting reflection I invite you to new pieces from the Playlist. Here they are: / I po tej ciekawej refleksji zapraszam na nowe kawałki. Oto one:

 

Please remember, you can always submit your new songs in the comments section, which could appear in the next entries. / Zawsze możecie również podać w komentarzach swoje propozycję, które mogą pojawić się w następnych wpisach.

If you want to listen to whole Playlist please click HERE  / Jeśli chcecie posłuchać całej Playlisty zapraszam TUTAJ .

 

Enjoy!

<<< Let`s Stay Positive Together >>>

= D.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s