Posted in Music Update

May`s Music Update

Hej!

Right now, I am enjoying my time in London and tomorrow I am flying to Seoul (South Korea). Probably I won`t have too much time to look for the new songs, and I am so sorry for that. I came with an idea, that I will try to find few minutes per day/every second day in Korea and I will update the Playlist.

W tym momencie świetnie się bawie w Londynie. Jutro mam za to wylot do Seulu w Korei Południowej. Prawdopodobnie nie będę tam miała niestety zbyt dużo czasu na siedzeniu i szukaniu nowej muzyki. Dlatego wpadłam na pomysł, że będę chociąż próbować codziennie lub co drugi dzień posiedzieć troszkę i zrobić mały reaserach.

My Music Updates in May are going to be a little bit different than before. So, in this month I will update the Playlist as much I will be able to, so please keep checking the Playlist which you can find HERE.

Moje Majowe Muzyczne Updejty będą trochę inne niż zawsze. W tym miesiącu będę wrzucać na Playlistę piosenki nie regularnie, dlatego zapraszam Was na sprawdzanie Playlisty częściej ;). Znajdziecie ją TUTAJ.

 

Please also remember that you can still send me the songs which you like, so I can check them out and if I will like enough I will post it on my blog and my Playlist 🙂

Pamiętajcie również, że zawsze możecie przesyłać do mnie piosenki które lubicie. Z miłą chęcią je przesłucham, a jak mi się spodobają na pewno znajdą się na blogu i Playliście. 🙂

 

See you soon!

 

<<< Let`s Stay Positive Together >>>

= D.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s